Jak sobie poradzić domowymi sposobami z refluksem żołądkowo-dwunastniczym?

WITAM PROSZE POMOZCIE MI MAM REFLUKS ZOLODKOWO DWUNASTNICZY BOLI MNIE BRZUCH I MAM LEKKO STLUSZCZONA WATROBE JAK TEMU ZARADZIC DOMOWYMI SPOSOBAMI PIJE SIEMIE LNIANE MIELONE 3 X DZIENNIE

Nie wiem jak wygląda Pana aktualne żywienie, ale na pewno być ono zbilansowane, bazujące na prawidłowym modelu żywienia. Przy stłuszczeniu wątroby należy ograniczyć spożycie tłuszczy pochodzenia odzwierzęcego (w tym tłuste mięsa) oraz tłuszczy utwardzanych.
Zapraszam na wizytę drogą online aby pomoc Panu w ułożeniu indywidualnych zaleceń.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)