Jak sobie pomóc przy WZJG?

witam mam pytanie choruje od ponad 2 lat na WZJG.Kiedys bralem sulfe a od roku chyba biore asamx 500. mam pytanie czy przy braniu tych tabletek moze pojawiac sie krew w stolcu bo umnie sie pojawia tylko wtedy gdy siedze dlugo w ubikacji i zmuszam sie to wyprozninia ale gdy szybko sie zalatwie to krwi nie ma chyba to nie jest zaostrzenie , bo jak 1 raz milem zaostrenie to wyproznialem sie 20razy i nieraz sama krew leciala mam wrazenie ze sulfa,lepiej dzilala niz asamax lekarza mam za mies. co rob

Lek. Tomasz Budlewski

a czy są hemoroidy? długie siedzenie bardziej wskazywałoby na taką etiologię krwawienia, proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego.