Czy przy WZJG może wystąpić krew w stolcu?

witam choruje na wzjg od 2015r. bralem wczesniej sulfalzyne teraz biore asama 500 4tab.na dobe, od jakiegos czasu pojawila mi sie krew w stolcu i jak jest w stolcu to zazwczaj pojawia sie na papierze pod czas podcierania, ogolnie czuje sie dobrze czy na krwew moze pochodzic z hemorojdów bo wedlug mnie to nie jest zaostrzenie choroby bo stolec oddaje do 2 razy nadzien apetyt mam teraz jestem przeziebiony i zdaje na prawko a czytalem ze od stresu choroba sie zaostrza lekarza mam 10 paz. co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza rodzinnego i ocena czy krwawienie opisywane powyżej pochodzi z hemoroidów