Co powoduje śladowe ilości krwi w stolcu przy WZJG?

witam mam pytanie choruje na wzjg.Od praw roku bralem sulfalazine 500mg,3razy po 2 tabletki po kontroli u lekarza chyba z 4miesiace temu lekarz zmienil dawke na 2razy po 3 tablek. 2 miesiace temu na kontroli zalecil brac asamax500mg. zarzywam od tygodni czuje sie ok ale muj stolec sie zmienil jest bardziej luzny i zauwazylem ze raz na jakis czas pojawiają sie sladowe ilosci krwi . po sulfalazynie raczej tego nie mialem teraz wizyte mam w marcu czy lekarzow powiedziec ze raczej lepsza byla sulfa.

Lek. Tomasz Budlewski

A w jakiej dawce przyjmuje Pan asamax? Sądzę że lekarz na pewno będzie pytał kiedy czuł się Pan lepiej