Śladowe ilości krwi w okresie menopauzy

Jestem w okresie menopauzy pojawily sie sladowe ilosci krwi z domieszka brazowego koloru sluzu /czy to juz jest powazna sprawa/rak?

Dzień dobry!

Krwawienia mogą mieć różne przyczyny. Nie ma powodów, aby uznawać za najbardziej prawdopodobną z nich chorobę nowotworową.
Jednocześnie jednak nie jest możliwe odgadnięcie tej przyczyny bez osobistego kontaktu i przeprowadzenia badań diagnostycznych.
Właściwym kierunkiem, aby rozwiać Pani wątpliwości, jest wizyta u prowadzącego lekarza ginekologa.

Pozdrawiam!