Asamax w leczeniu WZJG

Pół roku temu stwierdzono u mnie wrzodziejące jelito.w tej chwili zażywam asamax (przez 2 miesiące też encorton, gdyż sam asamax nie pomagał- biegunka się nasilała i pojawiły się bóle stawów i zmiany skórne). Ostatnio zauważyłam krew i śluz w kale( bardzo małe ilości), poza tym wszystko jest w porządku, więc moje pytanie brzmi czy przy tej chorobie może tak to wyglądać czy powinno to stanowić powód do niepokoju.

Wydaje się, że pomimo leczenia nadal ma Pani objawy zaostrzenia choroby. Oczywiście nie powinno to tak wyglądać. Celem leczenia jest osiągnięcie takiego stanu aby pacjent czuł się normalnie, zdrowy.
Powinna Pani być leczona przez gastroenterologa doświadczonego w leczeniu chorób zapalnych jelit, być może trzeba włączyć leczenie biologiczne. Wiecęj informacji znajdzie Pani na naszej stronie www.melitamedical.pl