WZJG, hemoroidy i szczelina odbytu

Mam WZJG. Po pobycie w szpitalu,gdzie leczono zaostrzenie, nagle na tabletkach obudziły się hemoroidy i pojawiła się szczelina odbytu.Wzmogły się biegunki, a na koniec wypróżnia dużo jak dla mnie krwi. Biorę czopki jak daje radę. Tak maście. Mimo to coś nie tak. Mam i pentase, imuran, encorton a niedokrwistość żelazo do picia. Mam słabe nogi. Teraz złapałem kaszel. Czy to normalna taka niemoc. Bo ile tak ma podkrwawiać, ssać lub palić w nadżebrzach

Doradzałbym wizytę u doświadczonego gastroenterologa. Zmiany w obdycie takie jak szczelina nie są związane z Pana chorobą podstawową, choć oczywiście częste biegunkowe mogą spowodować szczelinę.
Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie www.melitamedical.pl