Co zażywać zamiast Asamax?

Witam, mam podobny problem jak tu: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/jak-zatrzymac-proces-wypadania-wlosow-przy-chorobie-lesniowskiego-crohna Z tym ze jestem kobieta, zazywam od 2013 r Asamax 2-6 tabletek/dzien w zaleznosci od nasilenia objawów Colitis Ulcerozy. Włosy od 3 lat wypadaja mi garsciami. Wcierki, suplementy, mezoterapie iglowe glowy - nic nie jest w stanie zatrzymac wypadania. Łysieje :( Co mogę zarzywac zamiast Asamax? Bardzo proszę o pomoc !

Szanowna Pani, wymaga Pani zmodyfikowania leczenia, tak aby nie było potrzeby leczenia asamaxem- jeśli to on jest powodem wypadania włosów. Niestety nie można tego zdobic "zdalnie". Konieczna jest wizyta u gastroenterologa. Więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie www.melitamedical.pl