Jakie mogą być konsekwencje uderzenia w pierś?

27.03 na meczu piłki noznej otrzymałem silny coś łokciem w klatkę piersiową. Dokładnie w lewą pierś. Od tego uderzenia odczuwam ból przy głębszym oddychaniu, kaszlu, bieganiu i napinaniu mięśni. RTG nie wykazało żadnych uszkodzeń Co to może być w takim razie? Upłyneły już 3 tygodnie a poprawa znikoma

Lek. Michał Lenard

Może być to efekt stłuczenia. Jeżeli jednak poprawa w dalszym ciągu nie nastąpi, pomocna może być wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie kontrolnego prześwietlenia RTG. Pozdrawiam!