Jakie mogą być konsekwencje zranienia stopy?

Witam, 3 lata temu weszłam nogą w dno szklanki, stopa została zszyta. Pół roku później okazało się ze w stopie pozostało szkło, zrobił się ropień, zapalenie tkanek miękkich. Stopę "wyczyszczono". Przestało boleć wszystko wróciło do normy, od kilku dni mam problem z poruszaniem placami, stopa puchnie,drętwieje, pulsuje. Jakie badania powinnam wykonać aby dowiedzieć sie czy ponownie nic sie nie dzieje? OB oraz CPP podwyższone. Mam również słabe stawy

Możliwe, że w tkance podskórnej jest zapalenie, a nawet jeszcze jakieś ciało obce - to się zdarza. proponuję kontakt z chirurgiem. Może będzie trzeba naciąć?