Jakie mogą być powody zaburzeń erekcji?

Witam, 29 lat. Zycie seksualne od 25. Problemy z erekcja od poczatku.W styczniu Leczylem przewlekle bakteryjne zapalenie stercza(wczesniej niediagnozowane) ktore wedlug urologa wyleczylem. z maksymalna doza sildenafilu udaje sie co 3 stosunek. BMI 33. Niepale. W czasie masturbacji erekcja niepelna. Poranne erekcja czasami bywaja. Glukoza 5 mmol. Cholesterol LDL 3,93 mmol/l, HDL 0,82 mmol/l, trojglicerydy 1,7 mmol/l. Testosteron poranny 16,2 mm. Jakie moga byc powody zaburzen erekcji?

Zaburzenia wzwodu zajmują grubą książkę...
Proponuję wizytę u specjalisty, lekarz seksuolog zazwyczaj szybko wychwyci przyczynę/przyczyny.
Przeprowadzanie diagnostyki na własną rękę nie jest optymalnym postępowaniem.
Szczęśliwie w Warszawie są stosowni specjaliści. Nasz gabinet współpracuje z dr K.Bojarem (Prosen).
Pozdrawiam Świątecznie. JW, Poznań.