Jakie podjąć kroki, aby NFZ zrefundował mi operację plastyczną brzucha i zmniejszenia piersi?

Witam, mam pytanie -jakie podjąć kroki, aby NFZ zrefundował mi operację plastyczną brzucha i zmniejszenia piersi ( rozmiar 100 E,). Moje BMI waha się między 43 a 45- jest to otyłość olbrzymia, z którą nie radzę sobie od kilku lat. Czy operacje w Polsce brać pod uwagę czy w Czechach?

Szanowna Pani,
W Pani sytuacji należy rozważyć leczenie bariatryczne i/lub dietetyczne i fizykoterapię obniżenie BMI => schudnięcie umożliwi zmniejszenie piersi i plastykę brzucha
emial kontakt@drjaworowski.pl