Kwalifikacje do zmniejszenia żołądka na NFZ

Mam 29 lat, 171 cm wzrostu i waze 92 kg, czy kwalifikuje sie do zmniejszenia żołądka na NFZ? Gdzie w mojej okolicy wykonują te zabiegi?Dodam że próbowałam wiele diet, ruszam się też dosyć dużo ale efektów brak, wogóle się nie akceptuje. Proszę o pomoc

Nie, kwalifikacją do operacji bariatrycznej jes otyłość olbrzymia, która u Pani nie występuje. Zachęcam jednak do kontaktu z dietetykiem, który pomoże Pani opanować nadwagę w inny sposób.