Jakie powinno być postępowanie po zabiegu łyżeczkowania macicy?

Witam. Dzisiaj miałam robiony zabieg łyżeczkowania. Niestety, wychodząc ze szpitala, nie otrzymałam informacji na temat postępowania po zabiegu. Dodam, że zabieg odbył się bez komplikacji, i był robiony z powodu polipa. Proszę o udzielenie mi informacji.

Lek. Wojciech Zygmunt

Proszę prowadzić oszczędzający tryb życia przez okres ok. 1 tygodnia. Za ok. 3-4 tygodnie musi się pani zgłosić do szpitala, w którym był robiony zabieg po odbiór wyniku badania histopatologicznego pobranego w trakcie łyżeczkowania. W razie wystąpienia niepokojących objawów skonsultować się z lekarzem.