Jakie ryzyko niesie operacja wrodzonej lordozy lędźwiowej?

Witam. Mam 20 lat i cierpię na wrodzoną lordozę lędźwiową. Ze względów estetycznych, oraz przeciążeń jakie doznawałem w cięższej pracy w tym odcinku, oraz rozrastania się górnej części tułowia, chciałbym wykonać operację tej części kręgosłupa. Jakie niesie to za sobą ryzyko, i czy będzie to konieczne? Na co dzień funkcjonuję dobrze i nie odczuwam bólu. Lecz wiem że się rozrosnę, i chciałbym uniknąć powikłań. Z góry dziękuję.

O słuszności wykonania operacji powinien zdecydować neurochirurg badający Pana.
Zatem proponuję umówić się na taką wizytę, wziąć wszystkie swoje wyniki badań i ustalić tok postępowania.

pozdrawiam