Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie są charakterystyczne objawy zapalenia nerek lub prostaty?

Po wysikaniu się jeszcze ostatki usuwam mięśniami pęcherza moczowego resztki. Gdy wycieram cewkę papierem toaletowym to jest mały znak moczu. Podczas sikania nie czuje bólu ani niczego niepokojącego. Mam bardzo słabe parcie na mocz. Czy to zapalenie może być wywołane przez zimne albo mokre gumiaki? Czy to że mam mniejsze parcie na mocz wywołane jest tym że od wczoraj wygrzewam stopy przy piecu a buty suszę gazetą na piecu? Jakie są objawy charakterystyczne objawy zapalenia nerek lub prostaty?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Zaburzenia odczuwania parcia na mocz mogą wynikać z zapalenia. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Aby

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy