Jakie są możliwości leczenia przerzutów raka?

Witam, mialam raka jelita grubego z dwoma przerzutami do watroby w placie wielkim. Po operacji usuniecia nowotwora otrzymalam 6 chemioterapii na zmniejszenie przerzutow w watrobie. Chemioterapia zadzialala i zmniejszyla guzy o polowe. Nastepnie wycieto mi te guzy operacjnie. Po udanej operacji dostalam 6 chemioterapii-Folfox. Po skonczonej terapii zrobiono mi test krwi na komorki rakotworcze. Wynik byl pozytywny-tzn. brak komorek rakotworczych. Po uplywie 2.5 miesiaca zrobiono mi tomografie, ktora wykazala 2 nowe guzy na watrobie w placie malym: 3cm i 2cm.Proponuja mi nowa chemioterapie Folfox/Erbitus 12razy. Jakie sa inne mozliwosci leczenia? I czy jest szansa na wyleczenie?

Trzeba podjąć się leczenia zmian przerzutowych jakie sugerują właśnie onkolodzy. Myślę, że rozważono także operacyjne usunięcie zmian przerzutowych (np. wycięcie, termoablacja). Czasami niestety nie można zmian tego typu usunąć operacyjnie z uwagi na lokalizację guzów (mam zbyt mało informacji co do obrazowego badania wątroby, dokładnej lokalizacji guzów np. w stosunku do naczyń, przewodów żółciowych, w którym segmencie wątroby).
Proszę w tej sprawie bezpośrednio rozmawiać z onkologiem, który Panią prowadzi.