Jakie są objawy początkowej ciąży?

Witam!
Mam 18 lat, kochałam się z moim chłopakiem i gdy się ubierałam, poczułam coś mokrego na pośladku, podejrzewam, że jestem w ciąży, co prawda nie wymiotuję, ale mam zawroty głowy, strasznie mnie boli brzuch, okres spóźnia mi się już prawie 2 tygodnie i coraz częściej mam zachcianki na słodkości, i ogólnie na jedzenie. Kochaliśmy się z zabezpieczeniem, gumka nie pękła, czy to możliwe, żebym była w ciąży?
Interesują mnie też te objawy początkowej fazy ciąży.
Proszę o szybką odpowiedź,
Zmartwiona

Witam serdecznie,
jeżeli prezerwatywa nie uległa uszkodzeniu ani się nie zsunęła, to ryzyko ciąży jest małe, ale nie równe zeru. Dlatego wobec opóźnienia miesiączki, należy wykluczyć ciążę. Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Początek ciąży może być bezobjawowy. Niektóre kobiety odczuwają na początku wzmożoną senność oraz osłabienie. Początek ciąży może przebiegać u każdej kobiety inaczej.
Pozdrawiam