Jakie są przyczyny tych zaburzeń erekcji?

Witam .Szukam bardzo dobrego neurochirurga z zakresu seksuologi . -brak czucia pecherza -brak czucia jader -brak nocnych wzwodów Nie czuję także zyły grzbietowej na prąciu. Co mi się mogło przytrafić?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry,

nie ma kogoś takiego, jak neurochirurg z zakresu seksuologii. Proponuję udać się na wizytę do urologa.

Jednak przed wykonaniem jakiegokolwiek zabiegu operacyjnego wymagana jest dokładna diagnostyka - USG, BOM, badania z krwi, konsultacja u seksuologa.