Jakie są przyczyny wypadania włosów?

ja w sprawie łysienia. wrocilam ze szpitala z oddziału endokrynologicznego.leżałam 3 dni i robili mi hormony podobno wszystkie.wyszło wszystko super.a lysiejie dalej baaardzo!suplementy nie pomagaja nic.wyniki ok z krwi.a trichogram jednak bardzo zły. co ja mam robic bo lekarze też nie wiedzą.tylko płacze kiedy widzę ze po 500 włosów bo je liczę zawsze,

Proponuję wizytę u dermatologa specjalizującego się w leczeniu łysienia w celu ustalenia jaki typ występuje w Pani przypadku.