Jakie są rokowania w przypadku raka piersi?

witam moja siostra miala 2 tygodnie temu mastektomie piersi,lekarze stwierdzili raka i goz byl tak duzy ze musieli usunac piers:( dzis byla na badaniu kontrolnym i lekarz powiedzial ze usunieto tez wezly ktore byly zaatakowana ale sa juz kolejne 4 zaatakowane :( ze jest zle :( bedzie miala kolejna operacje i wprowadzona chemioterapie....prosze mi powiedziec co mozna dla niej zrobic czy istnieje jakas szansa ze bedzie dobrze?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takiej informacji może udzielić jedynie lekarz prowadzący Pani siostrę, który najlepiej zna jej stan kliniczny. Proszę się z nim skontaktować. Pozdrawiam

Jeśli nie byłoby szansy - to nie byłoby onkologów , Instytutów i metod leczenia!!! Jeśli podejmowane są próby leczenia , tzn. , że specjaliści widzą szansę! Należy mieć nadzieję!!! zż