Rozpoznanie T2NoMx w diagnozie raka piersi, usunięcie piersi a rokowania dla chorej

witam mojej mamie zdjagnozowano nowotwora piersi T2NoMx mam pytanie czy MX oznacza nie mozna ocenic tzn ze one napewno sa czy sa albo ich nie maprosze o wyjasnienia i jakie sa rokowania mam wlasnie ma usunieta cala piers z wezlami. i jest takie rozpoznanie c59??? prosze o szybka odpowiedz dziekuje

Szanowna Pani,
Odpowiedzi dotyczących:
diagnostyki
rozpoznania
rodzaju zabiegu / schematu leczenia /
skuteczności leczenia i rokowania
udziela lekarz chirurg onkolog prowadzący pacjentkę.