Usunięcie raka brodawkowatego a dalsze rokowania

czy jak raka brodawkowatego wycieto i wszedzie pisze ze byl bez przezutow tzn. wwezly it o wszystko , to juz jest wszystko OK ? czy nie? rokowanie

Na pewno trzeba w tej sprawie skonsultować się z onkologiem. Zazwyczaj po takim zabiegu zaleca się jeszcze wykonanie scyntygrafii z oceną jodowychwytności. Jeśli jodowychwytność (czyli pozostawiony miąższ tarczycy) będzie powyżej normy (normy po wycięciu gruczołu tarczowego) to zapewne będzie włączona dodatkowa radiojodoterapia. O wszystkim zadecyduje onkolog po bezpośrednim badaniu, analizie wyniku badania histopatologicznego oraz opisu zabiegu (głównie jak duży był guz z rakiem i jaka była jego konkretna lokalizacja).