Utkanie raka surowiczego brodawkowatego z ogniskami zwapnień

Witam, u mamy zdiagnozowano nowotwór jajników. W szpitalu zostały pobrane tylko wycinki. Wynik badania histopatologicznego: I Fragment guza przydatków prawych ok.1,3cm w największym wymiarze II Fragment guza przydatków lewych ok. 1,5cm w największym wymiarze III fragment guza sieci większej guzkowo uformowany ok 2cm w największym wymiarze I-III we wszystkich utkanie - raka surowiczego brodawkowatego z ogniskami zwapnień G1. Co to oznacza, czy jest możliwość wyleczenia?? pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie mam wszystkich informacji, ale najprawdopodobniej guz pierwotny ma stopień zaawansowania pT3b co przekłada się na stopień zaawansowania klinicznego III B. Jest to znaczny stopień zaawansowania choroby i rokowanie jest złe.