Tkanka tłuszczowa z rozsianym naciekiem surowiczego raka

proszę o inform.o rokowaniach.histpat:lewy jajnik zajęty przez cystadenocarcinoma serosum G2;sieć 12x10x2cm.mikroskopowo:tkanka tłuszczowa z rozsianym naciekiem surowiczego raka;dwa pierścienie ze staplerami pokryte normotypową błoną śluzową j.grubego;fragment j.grub. dł 19cm;w odległości od 1 z kikutów do zew.powierzchni jelita przylega kruchy,białawy naciek średnicy 3cm.naciek wykazuje utkanie raka surowiczego,obejmuje mięśniówkę j.grubego,nie dochodzi do śluzówki;całość kwalifikowana jako pT4

Przy radykalności operacji można spodziewać się włączenia leczenia cytostatycznego, jeżeli Pacjentka będzie się do niego kwalifikować (stan ogólny).