Co oznacza powiększenie węzłów chłonnych w pachwinie u 29-latki?

Witam pisałam pod koniec maja Pojawily sie powiekszone wezly chlonne w pachwonie ktore na poczatku bolaly dostalam antybiotyk.po 3 tyg ginekolog kazal przyjść bol ustapil ale wezly chlonne nadal s powiekszone sa dwa zrobil mi cytologie ale mi powiedzial ze jak cytologia wyjdzie ok to to nie bedzie problem ginekologiczny , Ale powiedzial ze powinny wrocic pomalu do swojego stanu minely kolejne 2tyg , wezly sa nadal powiekszone twarde nieblesne , niestety pojawil sie kolejny po drugiej stronie nie taki duzy ale tez nie bolesny w czwartek mam kolejna wizyte u ginekologa . Co mam isc do rodzinnego po skierowania na badania czy ginekolog mi da

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.