Powiększone węzły chłonne a antybiotyk u 25-latki
witam mam 25 lat ostatnio pojawil mi sie guzek pod pacha bylem u onkologa powiedzial ze mam powiekszone wezly chlonne zebym zrobil usg zrobilem wszystko bylo porzadku usg wszystkich narzadow , tylko pod pacha mowil ze jest widoczny duzy hipechogeczny wezel chlonny 42mmx33mm i kilka malych dodam ze guzek jest cieply i troche boli , czerwony ny na obkolo , przypisal antybiotyk mi lekarz ale nie zadzialal , ide we wtorek na wizyte kontrolna, co to moze byc , moze jakis silniejszy antybiotyk ?

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Jeżeli jest to guzek odczynowy na tle infekcyjnym lekarz może spróbować zastosować drugi antybiotyk, jeżeli lekarz będzie miał jakieś wątpliwości wyśle Pana ponownie do lekarza onkologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.