Jakie są skutki uboczne Escitalopramu?

witam, Od kilku lat przyjmuję escitalopram.Przez ten okres strasznie posypały mi się stawy,głównie kręgosłup.Dyskopatie,wypukliny,ucisk na rdzeń kręgowy.Mam pytanie czy komuś znany jest taki skutek uboczny escitalopramu?.Dodam,że jestem młodym człowiekiem mam 30lat,nie dźwigam ciężarów i nie pracuję fizycznie.Więc o jakimkolwiek przeciążeniu nie ma mowy.

Witam
Escitalopram może wywoływać zapalenie mięśni bądź stawów. Więc wskazane przez Pana objawy mogą być następstwem stosowania tego leku. Jeśli jest Pan zainteresowany innymi działaniami niepożądanymi tego leku proszę wyszukać charakterystykę produktu leczniczego tzw. chpl escitalopramu
Pozdrawiam