Jakie są skutki uboczne stosowania Debridat u dziecka?

Witam, jestem mamą 7 tygodniowej Martynki. Jakieś dwa tygodnie temu lekarz przepisał mam debridat bo mała ma straszną kolke i nie płacze tylko wrzeszy. Dziś usłyszałam o tym leku bardzo zła opinię między innymi, tu cytat że "uszkadza nerwy i serce". W ulotce, którą przeczytałam z 10 razy jest tylko mowa o wysypce i omdleniach. Jakie są faktyczne skutki uboczne tego leku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zapoznać się z charakterystyka produktu leczniczego tego leku