Skutki uboczne preparatu Penidrol Max

Witam serdecznie , Chciałbym się poradzić w kwestii preparatu ziołowego o nazwie PENIDROL MAX ,czy jest prawdą jego działanie i jakie są ewentualnie skutki uboczne tego preparatu. Bardzo dziękuję za odpowiedź i życzę udanego Nowego 2015 roku. Piotr

Aleksander Ropielewski

Nie jest to preparat dopuszczony do sprzedaży aptecznej, jak też nie jestem w stanie znaleźć rzetelnych badań oraz charakterystyki leczniczej produktu, dlatego nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pańskie pytanie.