Stosowanie leku Penidrol Max

Witam mam pytanie czy tabletki Penidrol Max moga miec jakies skutki uboczne?? co pani mysli o tym preparacie?? pozdrawiam, chcialbym zeby tam mi pani odpowiedziala na pytanie

Aleksander Ropielewski

Jest to preparat nie zarejestrowany do obrotu aptecznego a to oznacza, że nie przeszedł niezbędnych badań, dlatego nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat skutków ubocznych (które bada się m.in. podczas badań klinicznych).