Skutki uboczne Penidrol Max

Czy Penidrol Max można kupić w aptece ? Czy są skutki uboczne tego leku ? Czy ten lek rzeczywiście pomaga ?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie można kupić w aptece. Oczywiście mogą wystąpić skutki uboczne, a tego typu preparaty często nie są odpowiednio przebadane i ich skuteczność jest mocno wątpliwa. Sądzę, że raczej nie działają. Proponuję udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Piotr Pilarski

Odradzam Panu stosowania tego preparatu. Brak jest potwierdzenia skuteczności.

Pozdrawiam.