Jakie skutki uboczne na Propranolol?

Witam chciałem zapytać czy przy 15mg dziennie propranololu mogą wystąpić poważne skutki uboczne ? Mam ten lek na nerwice.

Witam Pana,
Propranolol jest lekiem, który niweluje objawy związane z pobudzeniem układu współczulnego, nie leczy przyczyny problemu, w przypadku przestania stosowania leku, objawy się nasilą. W związku z tym, zalecane jest leczenie zaburzenia lekowego (nerwicy) metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, wysoka skuteczność w leczeniu tego typu problemów, ważne jest dotarcie do przyczyny i jej leczenie.
Pozdrawiam serdecznie