Brak występowania skutków ubocznych leków

Nie jem dużo, staram się unikać tłustych potraw choć jadam wędliny w umiarkowanej ilości. Jednak jestem chory i systematycznie zażywam leki, które mają w skutkach ubocznych przyrost masy, Jednak moja waga trzyma się na jednym poziomie. Dla czego?

Witam.
To, że producent leku wymienia działania niepożądane występujące podczas stosowania leku wcale nie oznacza, że muszą one wystąpić u wszystkich osób przyjmujących dany lek.

Pozdrawiam.
wizytylekarskie.org

Witam,

wymienione skutki uboczne, w tym wzrost wagi nie muszą występować u wszystkich osób zażywających dany lek.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk