Skutki uboczne leków przeciwpadaczkowych po pół roku ich zażywania

Witam, mam pytanie, a mianowicie czy skutki uboczne leków przeciwpadaczkowych typu bóle stawów, występowanie kryształków w moczu mogą ujawnić się po ponad pół roku ich zażywania? Takie się u mnie pojawiły i nie wiem czy winy nie szukać w moim leku Etopro. Na początku przeszłam różne skutki uboczne, ale potem się w miarę uspokoiło, lecz od lutego znów coś niepokojącego się dzieje, a w dodatku takie skutki uboczne też są wymienione w ulotce. Tylko czy mogą wystąpić po takim czasie?

Skutki uboczne mogą również pojawić się po dłuższym czasie przyjmowania leku.
Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym o zmianie leczenia.