Skutki uboczne stosowania Sunifiramu

mam pytanie o środki nootropowe, czy zażycie jednorazowo leku notropowego ( Sunifiramu) niekorzystnie wpłynie na nasze zdrowie. I jakie by istniały ewentualne skutki uboczne. Pytam sie ponieważ przygotowuje się do matury i czytalem ze pomagają takie srodki

Witam. Zdecydowanie odradzam stosowanie tego typu preparatów. Środek nie jest zarejestrowany w indeksie leków w związku z czym nie istnieją obiektywne dane mówiące o jego skuteczności i skutkach ubocznych.