Jakie są szanse na zajście w ciążę u 40-latki?

Witam. Zaczynamy się starać z mężem o 2 dziecko. Mamy skończone 40 lat. W 2-3 dniu cyklu zrobiłam sobie hormony FSH - 6,05 mlU/ml (3,5 - 12,5) LH - 2,74 mlU/ml (2,4 - 12,6) AMH - 2,74 ng/ml i w 23 dniu cyklu PROGESTERON - 7,72 ng/ml (1,7 - 27). Proszę o interpretację tych wyników. Czy nie zaniski ten progesteron. Czy mamy szansę na naturalne zajście w ciążę. Z poważaniem

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki są w normie sądzę , że szansa jest. proponuję udać się do lekarza ginekologa sądzę że warto także wykonać usg przezpochwowe.