Jakie są techniki badania na obecność amfetaminy?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć, jakie są techniki badania na obecność amfetaminy z nakazu sądu i ile po spożyciu jest możliwe wykrycie tego narkotyku. Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie, Paulina.

Witam! Wykrywanie amfetaminy możliwe jest z próbki krwi i moczu. Ulega ona dość szybkiego wypłukaniu z organizmu stąd jej wykrycie możliwe jest do kilku dni-tygodnia po jej zażyciu.