Po jakim czasie badania mogą wykazać obecność amfetaminy we krwi i w moczu?

Witam! Mam taki problem, 2 czerwca na imprezie kolega podał mi amfetaminę, byłem trochę pijany, przysypiałem i głupi się skusiłem (myślę, że zażyłem około 1 do 1,5 grama tego świństwa). Ubiegam się o takie stanowisko w pracy, gdzie będę miał robione badania krwi i moczu na obecność narkotyków. Mam teraz wielką obawę, że to, co się stało, wszystko przekreśliło. Badania będę miał za ok. 2 tygodnie, (czyli 5 tygodni po zażyciu). Czy jest jakaś szansa, że nic nie wykryją? Jak długo może to świństwo utrzymywać się w organizmie w przypadku osoby, która miała z tym bardzo mało kontaktu? Jeśli jeszcze to siedzi w moim ciele to jak mogę się tego pozbyć? Czy zdążę do tych badań? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Witam! Dawka jaką Pan podał jest bardzo duża, zwłaszcza jak na osobę nie przyjmującą narkotyku w sposób przewlekły. Mam więc nadzieję iż "przeszacował" Pan jednak tę dawkę. Maksymalne stężenie we krwi występuje w 2 h po zażyciu, okres półtrwania w organizmie człowieka wynosi 8-12h, w moczu pojawia się po 20 min. od przyjęcia. Szybkość wydalania z moczem zależy od jego ph i wynosi od 45 do 78% w ciągu pierwszych 24 h. Zależnie od przyjętej dawki, pH moczu i wydolności nerek wydalanie trwa zazwyczaj kilka dni. Po kilku tygodniach nie powinna być wykrywalna zarówno we krwi, jak i moczu. Pozdrawiam