Kiedy zniknie zawartość amfetaminy we krwi?

Witam. 2 dni temu badanie moczu i krwi wykazało mi zawartość 0.500 amfetaminy. Byłem w szoku, ponieważ nigdy nie miałem z nią styczności. Od tego czasu piję dużo wody z cytryną oraz herbaty moczopędne. Proszę mi powiedzieć, czy to jest duża wartość ? i po jakim czasie zeszłaby mi do 0 przy takim trybie "nawadniania". Dziękuję z góry, pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam! Niestety nie podał Pan jednostki ilości amfetaminy w moczu nie jestem więc w stanie ocenić, czy było jej dużo. Okres półtrwania amfetaminy w organizmie człowieka wynosi 8-12h. Szybkość wydalania z moczem zależy od jego ph i wynosi od 45 do 78% w ciągu pierwszych 24 h. Zazwyczaj, przy normalnym poziomie nawodnienia rzędu 1,5-2 litry dziennie trwa to kilka dni. Pozdrawiam.