Jakie są wskazania do konsultacji psychiatrycznych po zasłabnięciach?

Witam, Mam za sobą wiele hospitalizacji w szpitalach psychiatrycznych. Dwa razy zdarzyło mi się zasłabnąć w miejscu publicznym więc zawieziono mnie do szpitala. Oprócz podstawowych badań, za każdym razem lekarze wysyłali mnie na konsultacje do szpitala psychiatrycznego. Moje pytanie brzmi dlaczego? W końcu czuję się dobrze, biorę leki, to jaki jest cel takiej konsultacji ?

Zaslabniecia mogą mieć przyczynę psychosomatyczną, a ma Pani historię hospitalizacji psychiatrycznych-stąd takie zalecenia.

Dzień Dobry Pani,

Jest Pani pod opieką i w leczeniu farmakologicznym psychiatrycznym, w przypadku zesłabnięcia miała Pani wykonane badania podstawowe i z zasady skierowano Panią również na konsultację psychiatryczną, w celu tylko kontrolnym.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej