Jakie samopoczucie występuje w ciąży?

witam mam takie pytanie staramy się z moim partnerem o dziecko mam 24 lata i słyszałam że to najlepszy wiek ale zastanawiam się cz zawsze występują takie dolegliwości jak mdłości czy zawroty głowy czy zawsze są zachcianki czy do końca ciąży można się czuć normalnie jak zawsze proszę o odpowiedż

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Negatywne objawy nie występują przy każdej ciąży. Istnieje prawdopodobieństwo braku uciążliwych dolegliwości.