Zawroty głowy, bóle brzucha, mdłości a podejrzenie ciąży

Witam. Od tygodnia, mam zawroty głowy, ból brzucha, popołudniowe jak i poranne mdłości, oraz wzdęcia. Z partnerem zawsze zabezpieczamy się i kontrolujemy wszystko, ale pomimo tego zrobiłam kilka testów ciążowych. Każdy wynik był negatywny. Nie wiem czego mam się obawiać, ale najwięcej myśli kieruje mnie ku ciąży. Czy jest to możliwe, że 4 testy mogą kłamać, i że naprawdę jestem w ciąży ? Wspomnę ,że miesiączki mam zawsze bolesne, i jak do teraz się nie opóźniają.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Aby testy można było uznać za wiarygodne muszą być one wykonane nie wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki. Wcześniej wykonane testy niestety są niewiarygodne.