Jakie soczewki można nosić przy astygmatyzmie?

Mam astygmatyzm i noszę soczewki od pewnego momentu zacząłem gorzej widzieć na jedno oko pod koniec noszenia soczewek miesięcznych było już ciężko zwiększono mi moc soczewki i myślałem, że będzie dobrze bo widziałem lepiej jednak nie, mam uciskające bóle głowy i źle się czuję. To nie dawno skorygowane lewe oko widzi trochę mniej ostro niż drugie jednak nie dużo i patrząc normalnie nie ma żadnego dyskomfortu, parę lat temu miałem badania głowy i były dobre, ból trwa już miesiąc. Jaka przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie okulistyczne i decyzja o ew diagnostyce, sądzę, że należy spróbować zwykłych okularów odpowiednio dobranych.