Jakie środki przeciwbólowe mogę zastosować na ból kręgosłupa?
Mam zlecony rezonans odcinka lędźwiowego. W chwili obecnej nie jestem w stanie leżeć na plecach. Czy są zalecone jakieś środki przeciwbólowe, które pozwoliłyby mi przeleżeć spokojnie ten czas w trakcie rezonansu¿

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Dzień dobry, dobór środków przeciwbólowych zależy nie tylko od rodzaju i natężenia bólu. Należy wziąć również pod uwagę choroby współistniejące. U pacjenta z niewydolnością nerek zastosujemy inne leki niż np. u pacjenta z niewydolnością wątroby. Sugeruję wizytę u swojego lekarza POZ celem doboru odpowiednich dla Pani leków.