Jakie szpitale w Polsce leczą ostrą białaczkę szpikową?

Jakie szpitale w polsce lecza ostra bialaczke szpikowa? Poprosze o nazwe, gdyz moj partner bardzo potrzebuje leczenia a problem w tym ze nie ma ubezpieczenia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Większość oddziałów hematologicznych w naszym kraju zajmuje się leczeniem ostrej białaczki szpikowej. Niestety nie napisała Pani gdzie Państwo mieszkają, stąd też trudno polecić konkretny szpital. Proponuję zatem, by udali się Państwo na wizytę do specjalisty hematologa, który poleci Państwu konkretny szpital.