Skoki poziomu leukocytów po roku od leczenia przewlekłej białaczki szpikowej

Dzień dobry, błagam, czy ktoś z Państwa (najlepiej hematolog) mógłby udzielić mi konkretnej odpowiedzi... czy to normalne by po roku leczenia przewlekłej białaczki szpikowej non stop skakały mi wyniki leukocytów ( raz mam ich poniżej raz powyżej normy)? Odpowiedź, że powinnam się skonsultować z lekarzem nie jest pomocna, gdyż jestem pod opieką lekarza jednak nie w kraju...

Witam. Tego typu skoki poziomu białych krwinek są możliwe, zwłaszcza jeśli nadal przyjmuje Pani leki. Proszę pamiętać że ogólny poziom leukocytów podnosi się w związku z odpowiedzią na bardzo wiele niespecyficznych czynników między innymi wysiłek fizyczny, stres czy posiłek. Proszę pozostać pod stałą opieką hematologa.