Wahania poziomu leukocytów przy przewlekłej białaczce szpikowej

Witam, mam 29lat i mam zdiagnozowaną przewlekłą białaczkę szpikową od ok. 9 m-cy, wizyty kontrolne mam co 2 tyg. Obecnie biorę Glivic i zastrzyki na podwyższenie leukocytów ponieważ cały czas leukocyty są powyżej albo poniżej normy. Lekarz sam przyznaje, że nie do końca jest to typowe. Czy to normalne? Jak długo może trwać to ciągłe wahanie wyników? Czy mogę mieć inny rodzaj białaczki? Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu, nie mając możliwości zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych nie jest możliwa odpowiedź na postawione pytania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.