Ostra białaczka szpikowa mieloblastyczna

Mam ostra bialaczke szpikowa mieloblastyczna z cechami dojrzeawania typ M2.remisje uzyskalem po pierwszej chemioterapi,dwie chemie konsolidujace.w zwiazku z wykryciem wirusa C zaczalem leczenie drugi miesiac biore lek harwoni.mialem jedna chemie podtrzymujaca.czuje sie dobrze wyniki sie poprawiaja .Czy w zwiazku z choroba watroby przeszczep mi jest wskazany? Od listopada do dnia dzisiejszego remisja sie utrzymuje

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jest Remisja to nie sądzę aby w tym momencie można było rozważać przeszczep. Proszę koniecznie udać się do lekarza hematologa