Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ten typ białaczki dobrze rokuje?

Witam. Mój tata w wieku 68 lat zachorował na ostra bialaczke szpikową ( CBFB-MYH11 , KIT D816V) Po pierwszej chemii indukcyjnej uzyskał remisje w wysokości 3% ( przed chemia 60%) nie kwalifikuje sie również do przeszczepu ze względu na wiek. Lekarz prowadzący planuje podanie 3 cykli konolidujacych z pośrednimi dawkami AraC(1g/m2) i na tym konczy sie leczenie. Nie rozumiem dlaczego nie bedzie żadnego leczenia podtrzymującego. Czy ten typ bialaczki jest dobrze rokujacym ???
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Czętość występowania raka pęcherza moczowego

Rak pęcherza to jedna z najniebezpieczniejszych chorób układu moczowego. Czy wiesz, jak często występuje wśród społeczeństwa? Obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Metody leczenia oparte są na doświadczeniu a nie na przekonaniach. Proszę zaufać lekarzowi i kontynuować leczenie według zaleceń.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0

Witam , szczegóły proszę omówić z onkologiem prowadzącym!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy